Polecane gazetkiSzkolne promocje

Neonet - Gazetka Promocyjna - 18 - 24 lut 2016

Informacje

Sieć Neonet

3.1 (22 głosy)
Strony
neonet-gazetka-promocyjna-strona-3
neonet-gazetka-promocyjna-strona-3
Strona: 4-5 / 16Następna gazetka

Sieć Neonet

3.1 (22 głosy)

Najbliższe sklepy

Neonet - więcej sklepów

Najnowsze opinie

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • 10/05/2017
sasha19762612@ukr.net
Default avatar
  • tomasz
  • 09/02/2017
Sklep w Łęcznej oceniam mega negatywnie. Mało ogarnięta obsługa. Kierowniczka nadęta jakby wszystkie rozumy zjadła, a jak się o coś zapytasz to "zielona" nic nie wie. Chyba minęła się z powołaniem na nie ten sklep co trzeba. Do rat wciskają gwarancje, a jak nie weźmiesz to koszty dowalają takie, że drugie tyle by kupił.
Default avatar
  • Wojtek
  • 07/02/2017
Konin ul.spółdzielców!Tego sklepu NIE POLECAM!!!Już trzecią reklamuje na gwarancji i tradycyjnie czekam już trzeci miesiac za nawigacja,a ta jest już kolejna wymienioną .Zapominają o klientach! O swoim towarze też nie wiele wiedzą.Zmieniam sieć jak odzyskam nawigacje!Kamerkę już kupilem w euro-agd polecam sieć☺

Informacje o gazetce

status:
Nieważna
od:18 lutego
do:24 lutego
    Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
    Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.